kpe-karpenisiΤο ΚΠΕ Καρπενησίου ως συντονιστικός φορέας του Εθνικού Θεματικού Δικτύου

«Άγρια Πανίδα σε Κίνδυνο»

για τα σχολικά έτη 2014-15, 2015-16 και 2017-17, προσκαλεί τα ενδιαφερόμενα σχολεία να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής στο Δίκτυο. Στα συνημμένα αρχεία θα βρείτε την πρόσκληση συμμετοχής και την αίτηση συμμετοχής των σχολείων. Παρακαλούμε να αποστείλετε την αίτηση συμμετοχής σας στην Υπεύθυνη ΠΕ, είτε ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., είτε με φαξ στη ΔΔΕ Πειραιά (υπόψη Υπευθύνου ΠΕ).

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ.

ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ.